imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Tiny Wings je dostupná pro Apple TV!


Populární hra Tiny Wings zavítala tento týden a nejnovější jablečnou televizi, Apple TV 4. generace. Hra podporuje lokální multiplayer, takže si na jedné obrazovce zahrají až dva hráči (samozřejmě v případě, že máte dva ovladače, nebo iOS zařízení s aplikací TV Remote). 

Nechybí ani podpora iCloudu, takže o své skóre, které jste nahráli na iPhonu či iPadu určitě nepříjdete. Pokud hru neznáte, tak ve zkratce se jedná o velice jednoduchou a návykovou hříčku. Jako malý ptáček, který se učí létat se klouzáte po kopcích hor a snažíte se vzlétnout co nejvýše a nejdále.

q-100

Těžší část hry nastává tehdy, kdy musíte trefit ten správný sklon svahu tak, aby vás odstředivá síla vymrštila, a to co nejdále. Hra je časově omezena, začíná při východu slunce a končí západem.

Pokud máte kamaráda a chcete si hru zahrát na jedné televizi, máme pro vás dobrou zprávu – hra podporuje lokální multiplayer. Pokud ovšem nemáte k dispozici dva ovladače pro Apple TV, máme řešení. Stačí zavítat do App Store a stáhnout si aplikaci přímo od Applu s názvem TV Remote.

Ta supluje hardwarový ovladač a z vašeho iPhonu či iPadu se rázem stane ovladač pro Apple TV.

Hra má velice hezkou, malovanou grafiku a celkem uklidňující hudební stránku. Hra je již v App Storu od roku 2011 a v časech své největší slávy byla velice populární a osobně jsem ji hrával na tehdy nejnovějším iPhonu 4S.

Hra stojí 0,99 EUR a je k dispozici pro iPhone, iPad a Apple TV.

Available_on_the_App_Store_0
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!