imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Tip: Naučte se programovat s Swifty aplikací pro iOS


Chtěli jste někdy vytvořit program na vašem iPhonu či iPadu, ale nevěděli jste jak začít? Nyní máme pro vás řešení.

Apple nedávno představil nový, jednoduchý programovací jazyk Swift, od kterého se odvíjí i nová iOS aplikace Swifty.

Slibuje, že vás naučí programovat v tomto jazyce přímo na mobilním zařízení. Aplikace obsahuje více než 200 přednášek o tom, jak začít a efektivně programovat, přičemž navíc nabízí prvních 13 přednášek zdarma. Pokud vás zaujmou, zbytek z nich si můžete dokoupit za částku 2,99 dolaru.

Aplikace Swifty je vhodná zejména pro začátečníky, kteří nemají finance, které by do programu mohli vložit. Pro zkušené programátory by mohla zdát až příliš jednoduchá, ale ne nevhodná. Jaký program se rozhodnete vytvořit vy? Aplikaci najdete na App Store zdarma.

prispevek2
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.