imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

ToothFairy: aplikace pro všechny majitele AirPods


Dnes vám ukážeme aplikaci, o které jsme si jistí, že se bude líbit všem majitelům AirPods, kteří je používají s více než jedním zařízením.

Nejlepším zařízením Applu z posledních let jsou jednoznačně AirPods. Sluchátka přišla nečekaně plná inovací a bez kompromisů. Upřímně nás nenapadá stránka, ve které by potřebovala nějak výrazně vylepšit.

Kromě připojování k různým zařízením. Pokud sluchátka připojujete pouze k jednomu zařízení, je vše v pořádku. Například je spárujete s iPhonem přes magický čip W1 a o nic už se nemusíte starat. Pokud máte ale více zařízení, mohou nastat komplikace.

V případě MacBooku očekávejte nekonečné připojování. Nezáleží na tom, zda zařízení přes iCloud ví, že obě zařízení patří vám, sama si informaci předat neumí. Dokonalá plynulost čipu W1 je pryč…

ToothFairy naštěstí tento neduh řeší. Bavíme se v podstatě o ikoně zabudované do menu baru Macu. Stačí na ni kliknout a vaše AirPods se připojí okamžitě. Pokud si to přejete, můžete vše zařídit přes vlastní klávesovou zkratku. Přijdete do kanceláře a budete moci poslouchat hudbu na svém Macu, kterou jste začali poslouchat na iPhonu, to vše během jediné sekundy.

Samozřejmě nabízí i něco navíc. Například podporuje tmavý mód, nabízí pokročilé nastavení a vybírat můžete z několika ikon a podobně. Pokud se navíc vzdáte mikrofonu, umí také vylepšit kvalitu přehrávání.

Aplikace stojí 79 Kč a jsem si naprosto jistý, že nákupu litovat nebudete, zejména pokud společně s AirPods vlastníte více zařízení od Applu.

Stáhnout ToothFairy Mac App Storu – (79 Kč)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.