imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Torus. – sledujte své kliky!


Torus. je jednou z nejlepších arkádových her založených na rytmu. Neuvěříte, jak rychle mohou během hraní hodiny utíkat.

Milujeme hry, které nejsou postaveny pouze na grafice, ale kladou důraz i na hudební podkres. Hudba umí hře dodat neskutečnou atmosféru a zvýšit nadšení a požitek z hraní. Torus. je klasickým příkladem, kdy vývojáři spíš než na krásu sázeli na vzrušení.

Vaším cílem je propletení se tečkami. Jestliže vaše prsty nejsou dost rychlé, spolkne vás temnota. Ano, takto by se dala hra shrnout, ale ani zdaleka nedokážeme popsat samotný požitek z hraní. Hudba hře dává pěkný rytmus, zvyšuje napětí blížící se smrti a nutnosti restartu.

Nejde o tak návykovou hru, jak známe z jiných příkladů, ale několik hodin v ní člověk s klidem stráví. Styl rychlého ťukání na displej se stal populární spolu s Piano Tiles, kde jste museli klikat na různé klávesy piana v daném rytmu.

Torus. je kompletní kopií tohoto konceptu, nebo se tomu alespoň dost blíží. Nevíme proč, ale nemůžeme hru vypnout a musíme hrát stále dokola.

Stahujte Torus. z App Storu (Univerzální – Zdarma)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.