imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Twitter účet Applu by oceněn


Apple si v březnu 2015 založil svůj vlastní komunikační kanál na sociální síti Twitter a od té doby má více jak půlmiliónu sledování. 

Kanál se zaměřuje hlavně na online podporu a rady spjaté se systémy iOS, macOS, watchOS a v neposlední řadě také tvOS.

Jablečný kanál můžete na Twitteru najít pod jménem @AppleSupport (Apple podpora). Tento účet byl nedávno oceněn samotným Twitterem. Jablečný účet reaguje velice rychle na zprávy a je tak mnohem rychlejší, než klasická Apple podpora na zákaznické lince 800 701 391.

campaign_twitter-awards-3-20160412105305862

Osobně mám s Apple účtem také zkušenosti a lidé z Apple podpory mi vždy odepsali v rámci několika hodin ještě téhož dne a jsou velmi ochotní.

Kromě chatu se zde také publikují tweety s nejrůznějšími tipy a triky pro nejnovější iOS 10. Návody jsou výhradně grafické, takže by je měl chápat každý.  Tento kanál je dělaný výhradně pro americké zákazníky, takže se tomu musí přizpůsobit i „otevírací doba“, která je pro tuzemské zákazníky od 14:00 do 05:00. Pokud tedy budete žádat o radu v tomto čase, je téměř jisté, že vám podpora ihned odpoví.

Sledujete účet Apple Podpory na Twitteru? Dejte nám do komentářů vědět, zda máte s podporou nějaké zkušenosti a pokud ano, tak jaké?

o-TWITTER-facebook
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!