imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

U Beats nic nového, večer ale možná dorazí aktualizované AirPods


Jeden ze zdrojů portálu The Verge popřel zprávy ze začátku léta, podle kterých Apple představí nové produkty Beats. Na druhou stranu bychom se měli na dnešní Keynote dočkat modernizovaných sluchátek AirPods.

Do večerní Keynote chybí jen pár hodinek, i přesto stále unikají nové a nové informace. Podle té nejnovější nepředstaví Apple žádný nový produkt značky Beats, ale očekávat bychom měli nějaké novinky u sluchátek vlastní řady.

Před WWDC kolovaly internetem zprávy, že by Apple přiblížil řadu Beats hardwaru a softwaru, kterým je nyní osazen HomePod. Podle mnohých měl Apple integrovat Siri do reproduktoru Beats Pill+ a tím na trh přinést levnější alternativu HomePodu.

Někteří předpovídali v blízké budoucnosti také sluchátka s podporou Siri. Určité zdroje ovšem věří, že i pokud Apple nějaký takový produkt vytvoří, pravděpodobně se nebude týkat rodiny Beats, ale zařadí ho pod svou vlastní značku. Sluchátka přes hlavu od Applu by byla opravdu vítaná novinka. Pravděpodobnější je ale vylepšení stávajících AirPods.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.