imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Udělejte Google Maps zábavnější díky roztomilým autíčkům


Díky vývojářům Google Maps se nám do aplikace nalila vlna roztomilosti, nejoblíbenější mapová aplikace udělá každodenním uživatelům automobilů velkou radost. Pojďme se podívat, jak změnit nativní modrou šipku na roztomilé autíčko.

Hlavním cílem mapových aplikací asi není to, aby uživatele zabavovala. Nicméně po objevení této novinky jsme se začali na svět dívat trochu jinak. Můžete totiž nahradit modrou šipku, jež označuje vaši polohu, na autíčko. Bonusem je, že si sami vyberete z mnoha variant typů a barev.

Pojďme se podívat, jak své auto nastavit.

  1. Otevřete aplikaci.
  2. Napište adresu a odstartujte navigaci.
  3. Klikněte na modrou navigační šipku.
  4. Zvolte auto, které chcete.

Vybrat si můžete mezi stylovým červeným sedanem, nadčasovým zeleným pickupem nebo žlutým SUV. Žádný z modelů neodkazuje na reálné modely automobilů, jako pátý krok návodu by tam mělo být snění o vysněném autu. Nevíme, zda se nápad objevil v marketingovém oddělení, nebo jestli se vývojáři jen nudili, ale to je jedno. Takové drobnosti nikdy neuškodí. Který z nabízených modelů se nejvíc líbí vám?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.