imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Unboxing nových iPhonů vybranými vloggery


Minulý rok jsme se podívali, co si o novém iPhonu X myslí vlivní technologičtí influenceři. Letos si vzali vybraní jedinci na paškál iPhone XS a iPhone XS Max.

Apple představil 12. září zařízení pod názvy iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Série S by se měla začít prodávat co nevidět. Mezitím si můžete připomenout několik unboxing videí iPhonu X z loňského roku.

Marques Brownlee

Vlogger s téměř 7 miliony fanoušky rozbaloval 512GB iPhone XS Max a iPhone XS ve zlaté barvě a ukázal exkluzivní pozadí těchto zařízení.

Jonathan Morrison

V níže uvedeném videu se dozvíte také to, že bylo v krabičce prohozeno umístění nabíječky a EarPods. Nevíme ale, zda to má nějaké hlubší opodstatnění.

Jonathan se podělil také o své zkušenosti se super rychlým systémem rozpoznávání obličeje. Podle něj je Face ID znatelně rychlejší než u loňského iPhonu X. Kromě toho funguje rozpoznávání bezchybně i při horších světelných podmínkách.

iJustine

Známá vloggerka iJustine porovnávala velmi vážně rozdílné odstíny zlaté během let. Podle ní je odstín loňských iPhonů 8 mnohem blíže letošnímu modelu než předchozím. A dostalo se i na několik nových kožených obalů Applu.

Jak uvidíte, jedná se o žhavé zboží. Přeci jen ale záleží hlavně na vás, zda se vám nová zlatavá barva líbí, nebo ne.

Pokud vás nové poklady zajímají a chcete být informováni o jejich naskladnění, stačí si na stránkách iSTYLE pohlídat dostupnost.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Nejčtenější za minulý měsíc

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.