imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Unboxing nových iPhonů vybranými vloggery


Minulý rok jsme se podívali, co si o novém iPhonu X myslí vlivní technologičtí influenceři. Letos si vzali vybraní jedinci na paškál iPhone XS a iPhone XS Max.

Apple představil 12. září zařízení pod názvy iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Série S by se měla začít prodávat co nevidět. Mezitím si můžete připomenout několik unboxing videí iPhonu X z loňského roku.

Marques Brownlee

Vlogger s téměř 7 miliony fanoušky rozbaloval 512GB iPhone XS Max a iPhone XS ve zlaté barvě a ukázal exkluzivní pozadí těchto zařízení.

Jonathan Morrison

V níže uvedeném videu se dozvíte také to, že bylo v krabičce prohozeno umístění nabíječky a EarPods. Nevíme ale, zda to má nějaké hlubší opodstatnění.

Jonathan se podělil také o své zkušenosti se super rychlým systémem rozpoznávání obličeje. Podle něj je Face ID znatelně rychlejší než u loňského iPhonu X. Kromě toho funguje rozpoznávání bezchybně i při horších světelných podmínkách.

iJustine

Známá vloggerka iJustine porovnávala velmi vážně rozdílné odstíny zlaté během let. Podle ní je odstín loňských iPhonů 8 mnohem blíže letošnímu modelu než předchozím. A dostalo se i na několik nových kožených obalů Applu.

Jak uvidíte, jedná se o žhavé zboží. Přeci jen ale záleží hlavně na vás, zda se vám nová zlatavá barva líbí, nebo ne.

Pokud vás nové poklady zajímají a chcete být informováni o jejich naskladnění, stačí si na stránkách iSTYLE pohlídat dostupnost.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!