imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Unikly fotky iPhonů ve zvláštních barvách


Prý se na veřejnost dostávají fotky letos představeného nástupce iPhonu X, jenž by měl jít ve šlépějích iPhonu 5c. Nejsme však přesvědčeni, že by šlo o úplně nejlepší barevnou variantu v historii…

Přiložené fotky se vydal web TechnoCodex, který jsme dosud vůbec neznali. Vzhledem k tomu, že stránky nemají žádné renomované zdroje, měli bychom být ohledně fotek dost skeptičtí. O zcela nereálnou variantu však nejde, jelikož Apple už v historii podobný krok udělal. Podle blogu unikly fotografie z továrny Applu v Indii.

O obsahu fotografií se vedou vášnivé debaty. Redaktoři blogu si myslí, že nejpravděpodobnější variantou je barevná alternativa k letos představenému nástupci iPhonu X (mohlo by jít i o iPhonu X Plus, ale na fotce chybí předměty pro lepší referenci). Když odmyslíme barvy, jde o skutečně věrnou podobu současného iPhonu X – letos bychom něco podobného opravdu očekávali.

Již dříve Apple nechal základní design telefonů, přičemž změnil pouze barevné varianty. Příkladem je třeba iPhone 6s, který dostal Rose Gols, nebo iPhone 7 s Jet Black a Matte Black. Ten samý telefon následně dostal i variantu PRODUCT(RED). Z dlouhodobého hlediska tak můžeme potvrdit, že Apple rád mění barevné varianty, aby zařízením vtiskl větší atraktivitu.

Zlatý iPhone X z dokumentace FCC

Druhou možností je, že nejde o varianty nadcházejícího iPhonu, ale toho současného. Na základě informací od FCC víme, že Apple pracoval na více barevných variantách iPhonu X. Snadno si tak dovedeme představit, že jde o dosud nevydané nebo vyvíjené barevné verze.

Třetí variantou je pak to, že jde o prototypy 6,1“ LCD modelu. Již dříve se stalo, že levnější varianta iPhonu se dočkala speciálních barev, jen si na 5c vzpomeňte. Moc bychom si ale na tuto možnost nevsadili, protože 5c nebyla moc populární verze a Apple se nebude chtít tímto směrem vracet. Navíc 6,1“ LCD model nemá mít dvojitou kameru.

No a poslední možností je, že na fotkách vidíme makety nebo falešná zařízení.

Nám se podobné pastelové barvy na telefonech příliš nelíbí, jde ale vkus každého z nás. Jak by se něco podobného líbilo vám?

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.