imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Utekla vám Keynote Applu? Pusťte si ji znovu


Apple zpřístupnil celou svou prezentaci na YouTube, každý se na ni tedy může podívat znovu. Pokud jste tak ve středu Keynote z nějakého důvodu nestihli, o víkendu si lze projít všechny důležité momenty ještě jednou.

Není důvod psát cokoliv jiného, prostě se podívejte na video. Keynote samotná nebyla příliš zajímavá, nedočkali jsme se žádných „One more thing…“ a nic neočekávaného se na pódiu neobjevilo. Pokud bychom měli něco doporučit, řekli bychom představení čtvrté řady Apple Watch hned v úvodu Keynote.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.