imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Utekly fotky nového iPadu mini?


Záhadný uživatel Twitteru jménem Mr. White tvrdí, že na jeho fotkách vidíme nadcházející generaci iPadu mini…

Tentokrát se úniku nedočkáváme tradičně z čínských sociálních sítí, ale z Twitteru. Fotky Mr. Whitea údajně ukazují novou generaci dosud nepředstaveného iPadu mini. Jde o únik, který je ale velmi diskutabilní.


Podle fotek by mohl být nový model dost podobný současné verzi, která už je trochu zastaralá. Stále tu je 3,5mm jack, Lightning konektor, stereo reproduktory a stále chybí blesk.

Jedinou zřejmou změnou oproti modelu z roku 2015 je tak umístění antény pro mobilní služby. Současná verze má pro správné fungování velké množství plastu, zařízení na fotkách jej má zásadně méně. Tak, jak to známe od modelů, které přišly v roce 2017 a později.

Jde jen o několik drobných změn, tak doufejme, že pokud jde skutečně o nový model iPadu mini, že se díváme na nějaký raný prototyp. Pokud se Ming-Chi Kuo opět trefil, mohli bychom se nové verze dočkat již v prvním čtvrtletí letošního roku. Je tak jen otázkou času, kdy se dozvíme, zda šlo o skutečný únik.

Pokud ano, znamená to jen jedno… Apple Special Event se blíží…

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.