imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Uživatele nejvíce zajímá chystaný iPhone


Podle nedávné studie se lidé nejvíce zajímají o nové zařízení Applu, které má přijít letos v září.

PC Mag oslovil 1555 zákazníků s dotazem, na který chystaný chytrý telefon se těší nejvíce. Chudák Samsung, který představil svou nejnovější vlajkovou loď Galaxy Note 9 teprve před týdnem, z toho vyšel naprázdno. Podle průzkumu zajímala jeho novinka pouze 24 % účastníků.

Oproti tomu 42 % respondentů odpovědělo, že se nejvíce těší na nový iPhone. Zbylé výsledky vypadají následovně: Google Pixel 3 (7 %), LG V40 (4 %), Huawei Mate 20 (3 %), OnePlus 6T (2 %), „ostatní“ zajímalo 6 % účastníků a 11 % se netěšilo na žádnou novinku.

Měli bychom ale zmínit, že ti, kteří se těší na Note 9, chtějí (nebo plánují) přejít z iPhonu na Samsung. 76 % lidí, co se na novinku Samsungu těšili, již nějaký model Samsungu vlastnilo a 8 % vlastnilo iPhone.

Samozřejmě 1555 ještě pořád není nijak závratný vzorek a výše zmíněná data tedy berte spíše jako zajímavost.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.