imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Uživatele nejvíce zajímá chystaný iPhone


Podle nedávné studie se lidé nejvíce zajímají o nové zařízení Applu, které má přijít letos v září.

PC Mag oslovil 1555 zákazníků s dotazem, na který chystaný chytrý telefon se těší nejvíce. Chudák Samsung, který představil svou nejnovější vlajkovou loď Galaxy Note 9 teprve před týdnem, z toho vyšel naprázdno. Podle průzkumu zajímala jeho novinka pouze 24 % účastníků.

Oproti tomu 42 % respondentů odpovědělo, že se nejvíce těší na nový iPhone. Zbylé výsledky vypadají následovně: Google Pixel 3 (7 %), LG V40 (4 %), Huawei Mate 20 (3 %), OnePlus 6T (2 %), „ostatní“ zajímalo 6 % účastníků a 11 % se netěšilo na žádnou novinku.

Měli bychom ale zmínit, že ti, kteří se těší na Note 9, chtějí (nebo plánují) přejít z iPhonu na Samsung. 76 % lidí, co se na novinku Samsungu těšili, již nějaký model Samsungu vlastnilo a 8 % vlastnilo iPhone.

Samozřejmě 1555 ještě pořád není nijak závratný vzorek a výše zmíněná data tedy berte spíše jako zajímavost.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.