imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

V Apple Parku uctili památku Steva Jobse


Na pódiu navrženém týmem Jonyho Ivea vystoupila Lady Gaga a všichni zaměstnanci Applu se shromáždili, aby slavili oficiální otevření Apple Parku a uctili památku Steva Jobse.

Je potřeba uznat, že Applu se povedlo vytvořit něco grandiózního a tým Jonyho Ivea (který byl hlavním designérem projektu a pracoval na něm pět let) odvedl skvělou práci, pokud jde o architekturu. Nějakou dobu jsme výstavbu mohli sledovat každý měsíc prostřednictvím videí zachycených drony, teď vypadá celý komplex takhle:

Ve videu je jasně vidět duhový objekt uprostřed Apple Parku. Jde o dílo týmu Jonyho Ivea a jeho barvy prezentují barevné Apple logo. Jony Ive o duhovém pódiu řekl:

Rezonuje s duhovým logem, které bylo součástí naší identity po mnoho let. Duha je také pozitivním a radostným vyjádřením některých našich hodnot inkluze a myslím, že jedním z hlavních důvodů, proč nápad tak okamžitě a hluboce zarezonoval, byla forma – spojení z pohledu designu. Půlkruh krásně a přirozeně ladí s tvarem prstence.

Šlo o oficiální otevření kampusu, kde si zaměstnanci Applu připomněli také Steva Jobse. Na pódiu vystoupila Lady Gaga se zkrácenou verzí své show ENIGMA a krátkým projevem. Navrhla vytvoření nového emoji „be kind“. Jak ale možná víte, o nových emotikonech nerozhoduje Apple.

Pokud si chcete také „užít“ téměř hodinový koncert ve špatné kvalitě a ve vertikálním režimu, máte šanci zde:

Pro ostatní jsou zde fotografie:

A na závěr pár slov ředitele Applu o celé události a o nekonečném obdivu k jeho předchůdci:

Přišli jsme dnes spolu do domova, jaký sis pro nás představoval, a oslavujeme tvého ducha. Milujeme tě, Steve!

Zdroj: 9to5Mac

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!