imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

V nové reklamě Applu se objevuje pasivně agresivní matka


V jedné z nejvtipnějších reklam Applu za poslední dobu vidíme naštvanou matku, která je naštvaná na jinou matku, jež u fotky svého dítěte použila bokeh efekt…

Apple byl pro své reklamy vždycky známý. Občas vytvoří animovaný spot, jindy přijde s něčím krásným pro oko diváka, případně – a to je můj favorit – nabídne něco vtipného. Video se jmenuje Bokeh’d a objevilo se na YouTube Applu před pár dny. Rozhodně přitom patří do třetí vyjmenované kategorie.

Základem je vtip, kdy matka díky možnosti pracovat s bokeh efektem u iPhonů XS, XS Max a XR rozmaže okolí dítěte, aby dala důraz na svého syna. Výsledkem je následující debata:

  • Ty jsi zbokehovala moje dítě?
  • Hmm, to bylo úplně omylem.
  • Proč nenávidíš Jacoba?
  • Ne, umím i odbokehovat! Vidíš? Bokeh, nebokeh.
  • Jak může někdo vybokehovat dítě? Nikdy bych nevybokehovala dítě. To jen, abys věděla.

Za nás rozhodně 10/10

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.