imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

V reklamě na skupinové volání ve FaceTime se objevují imitátoři Elvise


Firma vytvořila ultimátní reklamu na FaceTime, jež má více zpopularizovat novou funkci. Konečně reklama, která je opravdu vtipná.

Slunce zapadá a imitátor Elvise sedí sám, jedinou společnost mu dělá věrná přítelkyně – jeho kytara. Začne zpívat melancholickou píseň. Co jiného si vybrat, než králův hit There’s Always Me. Nemusí však dlouho čekat a imitátoři z celého světa se k němu pomocí skupinového hovoru ve FaceTime připojují.

Jde o krátký příběh, který Apple na svůj YouTube přidal včera večer. Koho by napadlo, že právě FaceTime dostane jednu z nejlepších reklam poslední doby?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.