imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Vložte kresby a podpisy v aplikaci Mail


Své e-maily můžete personifikovat mnoha způsoby, například přidáním vlastní kresby, ilustrace nebo podpisu. Ukážeme si, jak to na iPhonu provést.

Dnes maily píšeme hlavně z oficiálních nebo obchodních důvodů, mnohdy však píšeme přátelům či trochu neformálněji. Pro každého, kdo miluje trochu vizualizace, aplikace Mail nabízí speciální funkci, jak svým zprávám dát trochu více barvy, osobnosti či prostě připojit podpis. Pro vložení kresby udělejte:

  1. Otevřete aplikaci Mail.
  2. Otevřete zprávu.
  3. Klikněte na tělo mailu.
  4. Klikněte na šipku v pravé části menu než najdete Insert Drawing.
  5. Zvolte Insert Drawing.

Poté se objeví nástroje, které znáte třeba z Notes a pro něž lze na iPadu použít i Apple Pencil. Když kliknete na znamínko plusu (+), můžete ke svému mailu přidat podpis. Jakmile je hotovo, klikněte na „Done“ a „Insert Drawing“.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.