imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Vše, co na včerejší Keynote nezaznělo


Apple Watch, iPhone Xs, iPhone Xs Max a iPhone XR – nová zařízení, jež se objevila na včerejší Keynote. Co ale nepřišlo a bude nám chybět?

iPad Pro

Právě on měl největší šanci na představení. Na začátku Keynote se jelo takovou rychlostí, že jsme v „One more thing“ opravdu doufali. iPad nemá období, kdy by byl pravidelně představován, i když jsme se poslední dobou dočkali vždy spíš na jaře. Klidně ale představení mohlo přijít včera.

Konečně mělo jít o iPad, který by designem odpovídal novým iPhonům – Face ID, tenčí rámečky a OLED displej, zatímco zmizí tlačítko Home. Možná později letos…

Mac mini

Gurman před několika týdny naznačoval, že se po letech mlčení konečně dočkáme novinky v řadě Mac mini. Zařízení, jež je pro mnohé oblíbeným, má nejlepší poměr cena/výkon. Šlo o krásné zařízení, dokud zvolna nezmizelo.

Update by byl skutečně potřeba. Jak Gurman říkal, nebylo pravděpodobné, že bychom se dočkali na včerejší Keynote. Včerejší absence nás tedy nepřekvapila.

MacBook Air

To samé platí pro MacBook Air, který Gurman předpověděl také. Ohledně případné existence jsme skeptičtí. Pokud se nicméně letos objeví, rozhodně čekáme spíš říjen.

iMac

V neposlední řadě můžeme očekávat i update iMacu. Je jen otázkou času, kdy se faceliftu dočkáme, už se ale skutečně těšíme. Stejně jako v případě dalších zařízení Mac sázíme na říjen.

AirPower

Kolem nabíječky představené před rokem se rozhostilo mrtvolné ticho. Možná jsme loni jen halucinovali, opravdu byla nabíječka představena? Smutnou pravdou je, že ano, ale stále tu není. Bylo by už dost smutné, kdybychom se dočkali až včera. Ale ne, ANI VČERA JSME SE NEDOČKALI.

AirPods 2, sluchátka Apple

Tady jsme od Applu upřímně čekali hodně, hlavně vlastní sluchátka. Na trhu už jednou dokázali, že audio techniku umí. Skutečně jsme doufali, že „One more thing“ se letos bude týkat velkých sluchátek. Neměli jsme sice žádné konkrétní úniky, šlo jen o sen. Ten se však nesplnil. Nicméně šanci jsme měli…

To samé platí pro update AirPods. Nic speciálního, jen prostý facelift: lepší zvuk, delší výdrž baterie, o něco rychlejší párování a tak. Snad přijdou brzy…

To jsou všechna zařízení, kterých jsme se včera večer nedočkali. Nebojte se, přišla řada novinek. A něco si přeci jen musí nechat i na další měsíce, že?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.