imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Všech 70+ nových emoji v jednom videu


Už je najdeme v betě iOS 12.1, je tak jen otázkou času, kdy je začneme používat. Chybělo vám staré dobré emoji DNA? Nám taky…

V únoru se Unicode Consortium shodlo na tom, že edice Unicodu 11.0 bude obsahovat Emoji 11.0, balík zahrnující nových 157 emoji. 70 z nich bude zcela nových, další jsou jen různé variace barvy kůže, vlasů a vousů.

Ještě před Světovým dnem emoji jsme se dočkal ochutnávky, s betou iOS 12.1 si však nové emoji mohou vyzkoušet všichni testeři. Vidíme, jak se v přirozeném prostředí chová humr, tenisový míček, hasičák nebo role toaletního papíru. Redaktoři MacRumors byli tak hodní, aby je všechny posbírali a rozdělili do tematického videa.

Příchod iOS ve verzi 12.1 očekáváme na konci měsíce. Vedle emoji by mohl obsahovat i mnohem důležitější aktualizaci – opravu problému nabíjení iPhonu XS.

Poznámka: Před vypuknutím nenávisti musíme dodat, že emoji nemá na starosti Apple, ale Unicode. V Cupertinu pouze nový standard implementují do svého systému.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.