imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Všechny nové iPhony podporují rychlé nabíjení


Nicméně je tu jedno ale. Originální kabely, které uživatel dostane v balení, jej totiž nepodporují. Díky drobné investici však budete moci nabít svůj iPhone až na 50 % během třiceti minut.

Rychlé nabíjení od Applu je taková pohádka: Bylo, nebylo jedno bezdrátové nabíjení… iPhone X, 8 a 8 Plus (a také iPad Pro z roku 2017) podporují rychlé nabíjení. Je tu však jeden zádrhel – abyste jej mohli využívat, potřebujete speciální kabel.

Budete potřebovat jeden z těchto kabelů.

Nastala tu zvláštní situace, protože Apple do svých zařízení zabudoval jedno z kouzel USB-C, a to USB Power Delivery. Apple tak konečně používá standard, na nějž se celý svět zvyklý a ze kterého se stal fenomén.

Ale zadržte na chvíli. Abyste si nově nabyté výhody z rychlého nabíjení užili, budete potřebovat speciální příslušenství, které v originálním balení nenaleznete.

Tady je tedy recept, jak na rychlé nabíjení:

A jednu z těchto.

Ti, kteří mají MacBook s USB-C, jsou šťastnější. Bude jim stačit zakoupit jen samotný kabel. A to je podle nás odpovídající cena za rychlé nabíjení.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!