imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

ios 11.2.1

Vydána aktualizace iOS 11.2.1


Pouze jeden a půl týdne po vydání aktualizace 11.2 vydal Apple novou verzi pod označením 11.2.1, která opravuje chybu v aplikaci Home.

Po oficiálním vydání iOS 11 bylo bohužel s novým systémem mnoho problémů. Některé hovory nešly připojit, jindy se nezobrazovalo telefonní číslo volajícího. Od té doby Apple spoustu chyb opravil a iOS 11.2.1 opravuje další.

ios 11.2.1

Jde o relativně velkou aktualizaci, ale stejně jako vždy závisí její velikost na konkrétním zařízení a pohybuje se někde mezi 350-400 MB.

Apple se k aktualizaci vyjádřil následovně:

iOS 11.2.1 opravuje chybu, kvůli které mohl být zrušen vzdálený přístup mezi sdílené uživatele aplikace Home.

ios 11.2.1

Své zařízení můžete aktualizovat v Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Jestliže váš telefon či iPad nezobrazují novou verzi, chyba je na straně vašeho beta profilu. Odstraňte z něj své zařízení a pokračujte dále.

Aktualizace by neměla znamenat žádnou ztrátu dat, pro klid v duši ale všem doporučujeme udělat preventivní zálohu. Data si můžete uložit na iCloud nebo na svůj počítač přes iTunes. Opravdu pečliví uživatelé mohou samozřejmě zvolit obě varianty.

iOS 11.2.1 je dostupná pro následující zařízení: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad 5. gen., iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, iPod touch 6. gen.

ios 11.2.1

Kromě aktualizace iOS vydal Apple také tvOS ve verzi 11.2.1, která taktéž opravuje chybu HomeKit.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.