imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

ios 11.2.2

Vydána aktualizace iOS 11.2.2


Na nejnovější aktualizaci čekáme od poloviny prosince, nicméně je konečně tu. Podle Applu se jedná o bezpečnostní aktualizaci, tudíž se může jednat o opravu chyb Meltdown a/nebo Spectre. Všem doporučujeme tuto aktualizaci nainstalovat.

Po oficiálním vydání iOS 11 bylo bohužel s novým systémem mnoho problémů. Některé hovory nešly připojit, jindy se nezobrazovalo telefonní číslo volajícího. Od té doby Apple spoustu chyb opravil. Nyní přichází verze 11.2.2.

ios 11.2.1

Jde o relativně velkou aktualizaci, ale stejně jako vždy závisí její velikost na konkrétním zařízení a pohybuje se někde mezi 50-100 MB.

Apple se k aktualizaci vyjádřil následovně:

iOS 11.2.2 přináší aktualizaci bezpečnosti a doporučuje se všem uživatelům.

ios 11.2.1

Své zařízení můžete aktualizovat v Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Jestliže váš telefon či iPad nezobrazují novou verzi, chyba je na straně vašeho beta profilu. Odstraňte z něj své zařízení a pokračujte dále.

Aktualizace by neměla znamenat žádnou ztrátu dat, pro klid v duši ale všem doporučujeme udělat preventivní zálohu. Data si můžete uložit na iCloud nebo na svůj počítač přes iTunes. Opravdu pečliví uživatelé mohou samozřejmě zvolit obě varianty.

iOS 11.2.2 je dostupná pro následující zařízení: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad 5. gen., iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, iPod touch 6. gen.

ios 11.2.1

Kromě aktualizace iOS vydal Apple také macOS High Sierra 10.13.2, která taktéž opravuje danou bezpečnostní chybu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.