imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

homepod

Vydání HomePodu se zpozdí


Do Vánoc se ho určitě nedočkáme. Nejedná se přitom o žádné drby, sám Apple oznámil, že se vydání posune až na začátek příštího roku.

Domácí reproduktor představený v červnu se měl do obchodů dostat již v prosinci, nyní ale Apple informoval o jeho zpoždění. Důvod zpoždění společnost nekomentovala, jen prý potřebuje více času.

homepod

Nemůžeme se dočkat, až lidé vyzkouší HomePod, průlomový bezdrátový reproduktor Applu, potřebujeme ale ještě trochu času, než bude připraven pro naše zákazníky.

Produktová řada domácích reproduktorů je na trhu stále novinkou. Google a Microsoft již taková zařízení mají, my ale víme, že v Cupertinu usilují o to nejlepší. Přesné datum vydání zatím neznáme. První dodávky odstartují začátkem roku 2018 pro Spojené státy, Spojené království a Austrálii.

homepod

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.