imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone x notch

Výřez iPhonu X se objevuje na dalších produktech Applu!


Některým lidem se nelíbí, podle druhých je to přesně to, čím se iPhone odlišuje od ostatních telefonů. Ostrůvek iPhonu X se objevil na nečekaném, ale o to kreativnějším místě.

Ať už ho milujete, nebo nesnášíte, je úctyhodné, kolik technologie se podařilo Applu vměstnat do malinkatého výřezu iPhonu X. Uživatel vidí pár milimetrů dlouhou lištu, která vstupuje do bezrámečkového OLED displeje. Ve skutečnosti je ale tato malinká lišta zodpovědná za práci Face ID, největší inovace iPhonu X.

Ani nechceme myslet na to, kolik inženýrů muselo pracovat neustále přesčas, než byl tento nápad přetaven ve skutečnost. Výřez ovšem neinspiroval pouze inženýry, ale také kreativní oddělení.

Uživatel Redditu si všiml následující maličkosti. Pokud toto není prvotřídní easter egg Applu, pak už asi nic.

Apples retail bags take it up a notch from iphone

Když už jsme u toho, tak musíme uznat, že vtípek níže v podání Samsungu se také docela povedl.

iphone x notch

Podle všeho je ostrůvek v technologických kruzích nekonečným zdrojem zábavy.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.