imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Vyšel macOS 10.13.5


Byla vydána další verze macOS 10.13, konkrétně 10.13.5. Nejnovější update přináší Zprávy v iCloudu, kterou známe z nedávné aktualizace iOS 11.4 pro iPhony a iPady.

Nový update s sebou nese Zprávy v iCloudu. Tato funkce umožňuje, abyste synchronizovali všechny své zprávy a přílohy do cloudu, místo abyste je museli mít na lokálním úložišti. Jde navíc o další krok k perfektní synchronizaci vašich zařízení, která funkci využijí. V aktualizaci nechybí ani opravy chyb a další zlepšení.

Apple k updatu říká následující:

Update macOS High Sierra 10.13.5 zlepšuje stabilitu, výkon a bezpečnost vašeho Macu a je doporučen pro všechny uživatele.

Tato aktualizace přidává podporu Zprávy v iCloudu, což vám umožňuje ukládat zprávy a jejich přílohy v iCloudu a uvolnit prostor na vašem Macu. Pro povolení jděte ve zprávách do nastavení, klikněte na Accounts a následně zvolte „Enable Messages in iCloud“.

Update má mezi 2,5 a 3 GB.

macOS High Sierra je kompatibilní s:

  • MacBook (Late 2009 nebo novjěší)
  • MacBook Pro (Mid 2010 nebo novjěší)
  • MacBook Air (Late 2010 nebo novjěší)
  • Mac mini (Mid 2010 nebo novjěší)
  • iMac (Late 2009 nebo novjěší)
  • Mac Pro (Mid 2010 nebo novjěší)
  • iMac Pro
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.