imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Vyšla první veřejná beta macOS Mojave


Nedočkali jsme se sice s první betou iOS 12, ale konečně je tu i veřejná beta macOS Mojave. Spolu s ní pochopitelně přichází i řada očekávaných novinek.

Jen s jednodenním zpožděním jsme se dočkali vydání veřejné bety macOS Mojave. Do nové verze systému přidal Apple spoustu nových funkcí a možností.

Okamžitě jsme se pustili do stahování nové verze, servery jsou však extrémně zatížené, odhadovaný čas stahování teď vychází na 16 hodin. Doporučujeme tedy chvíli počkat, už jen kvůli tomu, že vás nepřekvapí žádné zásadní chyby.

Musíme znovu opakovat, beta je beta. Může obsahovat spoustu chyb, není náhodou, že je finální verze v plánu až na září. Beta verzi tedy stahujte jen ve chvíli, kdy jste ochotni přijmou veškerá rizika. A rozhodně nezapomínejte na vytvoření bezpečnostní zálohy.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.