imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Vystřelte si přes iMessage ze svých přátel


Pomocí malého triku můžete snadno upravit funkci sdílení v iMessage. Přichází staré dobré trollování a vtípky.

Pokud jste někdy přes iMessage posílali nějaký odkaz, určitě jste si všimli, že je aplikace promění v náhledy. Většinou v podobě obrázku s titulkem.

Pokud ovšem na stránce zvýrazníte jakýkoliv text a až poté kliknete na sdílet, titulek náhledu se změní na zvýrazněný text. A zde přichází ta vtipná část. Většina stránek zahrnuje vyhledávání, pomocí kterého můžete najít na stránce jakýkoliv text. Pokud tedy do vyhledávání vepíšete požadovaná slova a zvýrazníte je, můžete nasdílet jakoukoliv vaši zprávu.

  • Otevřete na iPhonu nebo iPadu webovou stránku (doporučujeme otočit zařízení horizontálně) a do vyhledávacího pole stránky zadejte jakýkoliv text.
  • Nasdílejte stránku přes iMessage požadované osobě.
  • Odešlete a vaše zpráva bude vyobrazena s upraveným titulkem.

Jde o neškodnou chybu, která bude pravděpodobně brzy odstraněna. Využijte ji dokud můžete!

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.