imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Vystřelte si přes iMessage ze svých přátel


Pomocí malého triku můžete snadno upravit funkci sdílení v iMessage. Přichází staré dobré trollování a vtípky.

Pokud jste někdy přes iMessage posílali nějaký odkaz, určitě jste si všimli, že je aplikace promění v náhledy. Většinou v podobě obrázku s titulkem.

Pokud ovšem na stránce zvýrazníte jakýkoliv text a až poté kliknete na sdílet, titulek náhledu se změní na zvýrazněný text. A zde přichází ta vtipná část. Většina stránek zahrnuje vyhledávání, pomocí kterého můžete najít na stránce jakýkoliv text. Pokud tedy do vyhledávání vepíšete požadovaná slova a zvýrazníte je, můžete nasdílet jakoukoliv vaši zprávu.

  • Otevřete na iPhonu nebo iPadu webovou stránku (doporučujeme otočit zařízení horizontálně) a do vyhledávacího pole stránky zadejte jakýkoliv text.
  • Nasdílejte stránku přes iMessage požadované osobě.
  • Odešlete a vaše zpráva bude vyobrazena s upraveným titulkem.

Jde o neškodnou chybu, která bude pravděpodobně brzy odstraněna. Využijte ji dokud můžete!

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.