imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Jak vytvořit novou zprávu na Apple Watch


Apple Watch neslouží pouze k zobrazování zpráv, můžete na nich i psát, pokud chcete. Jestliže jste o následující možnost dosud neznali, čtěte pozorně.

Většinu času na našich Apple Watch zprávy jen čteme, občas na ně pomocí diktování odpovíme. Mnoho uživatelů však neví, že mohou na chytrých hodinkách novou zprávu vytvořit – Apple funkci pořádně skryl. Abyste novou zprávu vytvořili, stačí udělat následující:

  • Jděte do menu Apple Watch.
  • Klikněte na ikonku pro zprávy.
  • Stiskněte silně prostředek obrazovky.
  • Zvolte možnost Nová zpráva.

Příjemce zprávy můžete určit pomocí hlasového příkazu, ze seznamu kontaktů nebo podle nedávných konverzací. Jakmile jste hotovi, klepněte na prostor pro psaní textu. Zde lze zvolit automatickou zprávu, diktování nebo psaní pomocí Rukopisu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.