imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

watch face

Vytvořte si vlastní Watch Face pro své Apple Watch


Jsme si moc dobře vědomi toho, že Apple Watch mají dostatek super Watch Faces. Proč si ale neudělat jednu podle své vlastní fotografie?

Při vytváření vlastní Watch Face byste si měli dát pozor na barevnost obrázku, jelikož ne všechny barvy jsou jako pozadí vhodné. Čas a další detaily jsou totiž bílé a velmi světlé fotografie by tak nevypadaly dobře. Nicméně s vhodnými fotografiemi můžete snadno překonat i originální obrázky a animace.

Stačí na svém iPhonu vybrat požadovanou fotografii z galerie Photos. Otevřete spodní menu a tapněte na Create Watch Face. Budete přesměrováni do aplikace Watch pro nastavení detailů nové Watch Face.

Vybrat si můžete různé styly a střídání až 10 zvolených obrázků.

Stejně jako v případě původních Watch Faces si můžete nastavit zobrazované informace jako datum, čas a další.

watch face

Jakmile budete se svým výtvorem spokojeni, tapněte na „ADD“ a vaše Watch Face bude okamžitě změněna.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.