imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Vytvořte svůj portrét jen pomocí emoji


Její obličej má tón obálek s barvou slonovinové kosti a její vlasy připomínají emoji hovínka… Použití emoji dělá vše zábavnější…

V současnosti probíhá fenomén emojifikace, každý živý i neživý objekt tak musí být přetvořen do vlastního emoji. Když se vracíme do světa hieroglyfů, logografických řešení, musíme brát pomalu emoji i jako formu umění.

Eric Lewis, programátor a designer, je moderním géniem a hrdinou našeho věku. Udělal první krok na kamenité cestě. Vytvořil totiž na první pohled hloupou stránku. Nic přehnaného, jen malý titulek a tlačítko „Choose File“. Jakmile sem vložíte fotku, stane se zázrak. Vytvoří portréty, jako jsou ty níže přiložené. Po několika vteřinách zpracování dostanete stejný obrázek, jako byl ten originální. Vše je však vyhotoveno pouze z emoji. Ať žije náš Pán!

Užijte si to také!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!