imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Will.i.am odhaluje své vlastní SmartWatch. Proč? Proč ne…


Apple opět chystá velké vystoupení. Tento týden se pravděpodobně dočkáme spuštění OS X Yosemite, odhalení nových iPadů a možná i počítače Mac. Will.i.am se však pokusí ukrást trochu prostoru i pro sebe a ve stejný den ukázat veřejnosti vlastní chytré hodinky.

Podle serveru Telegraph bude možné hodinky hudebníka Will.i.am, člena slavné skupiny Black Eyed Peas, připojit k telefonu pomocí technologie Bluetooth. Dokážou však pracovat i samostatně zcela nezávisle na smartphonu.

Will.i.am oznámil, že hodinky budou obsahovat aplikace jako je Twitter, Facebook nebo Instagram. To vede k otázce, na jaké platformě poběží. S největší pravděpodobností to bude Android. SmartWatch se můžou pochlubit i obsahem hudebních služeb, které pro ně připraví britská společnost 7digital. Hodinky mají narozdíl od Apple Watch klenutou obrazovku.

Ceny, vzhled, velikost uložiště a jiné parametry zatím nejsou známy. Celkový koncept by však měl trochu připomínat hodinky Samsung Gear S.

Není to poprvé, co se chystá Will.i.am fušovat do elektroniky. Loňský rok se snažil rozjet sérii krytů pro iPhone, které přidají kameře extra senzor. To může uspokojit uživatele, kteří nejsou s kvalitou léta opěvovaných fotografií spokojeni.

Myslíte, že má Will.i.am vedle Samsungu, Applu, Pebble, Motoroly a dalších ještě co nabídnout?

Zdroj: iMore

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.