imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Wormster Dash – Návyková hra v černobílém kabátku


Ti, kteří mají v oblibě trochu retro nádechu a pravidelně sledují všechny nové hry, by měli u Wormster Dash zbystřit. Novinka od Gamelab Zrt si totiž pozornost rozhodně zaslouží.

Gamelab Zrt vytvořili hru, jež na první pohled i poslech vypadá zcela unikátně. Hráčům totiž přináší fantastický svět plný krásných výjevů. Wormster Dash je dílem, jež se na našich iPhonech pevně usadilo. Jde o kousek, který je do posledního pixelu nakreslen ručně. Brzy jsme se od hry nemohli odtrhnout, na dlouhé chvíle nás usadila do křesla a nepustila. Jde o skvělý kousek, jenž všem herním fanouškům nabízí spoustu skrytých cest, smrtelných pastí a iluzí.

Ve hře má člověk za úkol co nejrychleji najít cestu, pomocí níž může utéci před hrozivým monstrem. Vše se odehrává v prostředí, na němž vývojáři pracovali tři roky. Nejenže hra testuje vaše schopnosti a výdrž, poskytuje zároveň skvělý a zábavný videoherní zážitek.

Černobílý zázrak byl inspirován klasickými kreslenými pořady. O hudební stránku hry se rovněž postarali lidé z Gamelab Zrt. Od doby, kdy se hra objevila online, se dočkala řady umístění v nejlepších výběrech – uživatelé navíc neustále posílají zpětnou vazbu, díky které prý vývojáři nemohou své fanoušky nechat. Není překvapením, že se hra ještě před oficiálním dokončením dostala do seznamu 100 nejlepších her na iTunes.

Na závěr drobný střípek ze zákulisí – tvůrci Wormster Dash, kteří milují práci s analogovými technologiemi, již pracují na další unikátní hře. U dnešní novinky si jen dávejte velký pozor, protože je skutečně návyková!

Stahujte Wormster Dash z iOS App Storu (iPhone, iPad – 79 Kč)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.