imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Z YouTube do aplikace na podcasty? Jak?


Podcasty jsou stále oblíbenější formou obsahu a jsou dostupné prakticky pro všechny platformy. Dnes se podíváme na to, jak můžete ukládat zvukový materiál z YouTube do své podcastové aplikace.

Už nějakou dobu chodím pravidelně do posilovny, což mi ubírá relativně dost času na ostatní aktivity. Například mám méně času na čtení zpráv nebo prostě na čtení, což v mém každodenním životě hraje velkou roli. Abyste všechno dokázali nahnat, jsou skvělým řešením podcasty. Během kardia můžete hravě podcasty poslouchat, spojíte tím tak příjemné s užitečným.

Některé podcasty najdeme na Spotify, jednou z nejlepších platforem jsou pak iTunes. V každém případě chcete mít aplikaci na své podcasty. Občas se ale objeví problém, když je povídání jen pro jednu platformu, třeba pro YouTube. Jak povídání nacpat do své aplikace? Je to vcelku snadné:

  1. Nejděte konkrétní playlist na YouTube
  2. Zkopírujte URL
  3. Otevřete odsync.net a vložte

Poté vám PodSync vygeneruje odkaz, který vaše podcastová aplikace bude určitě podporovat.

  1. Zkopírujte novou URL
  2. Otevřete aplikaci Podcast
  3. Klikněte na ikonku knihovny
  4. Klikněte na Edit
  5. Přidejte URL

Voilá! To je vše. Jasně, existuje celá řada dalších možností, tahle je ale z našich zkušeností nejjednodušší a nejrychlejší.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.