imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

apple watch

Zapomněli jste Passcode na Apple Watch?


Před pár dny jsme se bavili o tom, co dělat, když zapomenete Passcode vašeho iPhonu. Ale co dělat, když se vám to stejné přihodí s Apple Watch?

Řešení se podobá tomu u iPhonu. Ještě než se k němu ale dostaneme, si trochu přiblížíme situaci.

apple watch

Apple Watch jsou samostatné chytré zařízení, které může obsahovat spoustu osobních informací, stejně jako iPhone. Apple Pay k nám sice ještě nedorazilo a tak se nemusíte bát, že by vám někdo vybral bankovní účet, vše ostatní ale v nebezpečí je. Passcode Apple Watch naštěstí funguje velmi chytře a aktivuje se, když si hodinky nasazujete a sundáváte.

Znemožňuje tak zlodějům se okamžitě dostat k vašim datům. V případě nouze můžete vaše data vždy smazat a později obnovit. Apple Watch ukládají svá data do bezpečnostní zálohy iPhonu.

apple watch

Pro resetování Passcodu přejděte do Settings na vašich Apple Watch a obnovte jejich tovární nastavení. V iPhonu tapněte na My Watch > General > Reset. Poté zvolte Erase Apple Watch Content and Settings. Samozřejmě byste měli mít Apple Watch připojené k nabíječce a stabilní wifi síti.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.