imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Zde je další výzva Applu u příležitosti Mezinárodního dne jógy


Další výzva pro Apple Watch, která se koná v rámci Mezinárodního dne jógy, vás odmění zbrusu novým odznakem a sadou nálepek.

Pokud si myslíte, že dlouhá procházka v rozpálené přírodě slunci stačí na to, abyste si zlepšili kondičku, tak se mýlíte. Nic nemůže nahradit pravidelné cvičení. Nadcházející výzva Applu vás tedy bude opět nutit k pohybu. Těšit se můžete již tento pátek 21. června na Mezinárodní den jógy.

Není těžké uhodnout, co byste měli udělat pro odemknutí odznaku. Stačí zaznamenat alespoň 15 minut cvičení jógy v jakékoli aplikaci, která je integrována s aplikací Zdraví. Nebo použijte nativní řešení Applu, vestavěný trénink jógy, který byl uveden s watchOS 5 (a bohužel není k dispozici pro uživatele hodinek řady 0).


Apple uvádí výzvy pro majitele Apple Watch již tradičně, ale letos je to poprvé, kdy oslavují Mezinárodní den jógy. Vycvičit si můžete odznak a sadu nálepek, kterou můžete použít v iMessage a při FaceTime.

Apple v současné době nabízí dvanáct různých typů tréninku: chůze, běh, jízda na kole, eliptical, veslování, stepper, HIIT, turistika, jóga, plavání, invalidní vozík a jiné.

Pokud chcete odolat pokušení tradičních sportů a zvolit si vlastní cvičení – jako třeba golf –, můžete si vybrat z mnoha dalších možností.


Jak na to:

  • Otevřete aplikaci Cvičení na svém Apple Watch.
  • Přejděte dolů na možnost „Jiné“ a stiskněte tlačítko Start.
  • Dokončete trénink přejetím doprava a klepněte na Konec.
  • Přejeďte dolů na podrobnosti o vašem tréninku a vyberte možnost Název cvičení.
  • Projděte seznam typů cvičení a vyberte požadovanou možnost.

Chcete-li si koupit Apple Watch, vyberte si z nabídky iSTYLE a mějte hodinky připravené na páteční výzvu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!