imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

beoplay

Značka B&O Play byla zrušena


Od dnešního dne bude každý produkt označován novým názvem Bang & Olufsen.

Když jsem začal poprvé o této značce psát, musel jsem se dostat do názvosloví 93 let staré firmy během třídenního vyčerpávajícího průzkumu.

Společnost Bang & Olufsen používá zkratku B&O a psát byste ji měli jako BANG & OLUFSEN. Jejich dceřiná značka pro audio produkty je B&O PLAY, pokud ovšem pojmenováváte tyto produkty, musíte je označovat jako Beoplay, v některých případech také jako BeoPlay. Logo na produktech je ovšem v podobě B&O, které ani nevyobrazuje tu stejnou zkratku.

Aby se v tom čert vyznal.

beoplay

Takové názvosloví není matoucí pouze pro editory, ale také pro značku samotnou, jelikož jí ztěžuje další vývoj a marketing. PR oddělení dánské firmy do celé situaci vstoupilo a celé názvosloví zjednodušili.

Od dnešního dne se ruší název B&O PLAY a vše bude pojmenováno jednoduše Bang & Olufsen.

Vřelé díky!

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.