imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

wwdc 2018

Známe oficiální místo a datum konání letošní WWDC


Apple oficiálně zveřejnil datum a místo konání pro letošní vývojářskou konferenci WWDC. Samotné místo vás asi nepřekvapí, na co se ale můžeme těšit?

Před pár týdny portál Macrumors tipoval, kdy a kde by se letos mohlo WWDC uskutečnit. A tipovali správně. Do kalendáře si tedy zapište McEnery Convention Center v San José a datum 4. června.

Apple hodlá představit novou verzi iOS, macOS, watchOS a tvOS a aktualizace pro vývojáře. Loni byl takto představen ARKit a nový hardware, jako například nová generace iPadů Pro.

wwdc 2018

I letos se chystá spousta vzrušujících novinek. Rozhodně nebude chybět další verze mobilního operačního systému iOS 12. Apple o této verzi prozradil, že se bude soustředit zejména na stabilitu a až poté na nové funkce. Podle několika zdrojů se očekává také nový iPad Pro s podporou Face ID.

Do začátku WWDC zbývají téměř 3 měsíce. Po celou tu dobu vás budeme na našich stránkách pečlivě informovat o veškerých novinkách.

Zdroj: Apple Newsroom

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.