imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Zrodilo se monstrum – hybrid mezi iPhonem a Apple Watch


Od teď si mohou v Caviaru přivlastnit označení Dr. Frankenstein spotřební elektroniky. Toto monstrum je nejen zbytečné, ale i extrémně drahé.

Po roce 2010 se nám objevovalo pravidlo, že každá písnička potřebuje mít svůj dubstepový remix. Dnes je to jinak – každý objekt, který je menší než šatní skříň, musí mít svou zlatou verzi. iPhone není výjimkou.

Pokud bychom chtěli, důvod najdeme. Je tu jistá část trhu, která disponuje prakticky neomezeným množstvím peněz a která miluje zlato. Voilà, je tu malá cílovka. Tohle zařízení však překročilo všechny myslitelné hranice…

Caviar již vytvořil mnoho luxusních iPhonů. Nejnovější výtvor je však těžký na pochopení, navíc se s cenou dostal zase na úplně novou úroveň. Společnost vytvořila monstrum, strašlivou symbiózu, ošklivé káčátko. Zde je novorozený sen každého sběratele Swiss Dreams Watchphone:

Ano, máte pravdu. Jde o iPhone XS, který je osedlaný Apple Watch se zlatým řemínkem. Nesnažte se ani pochopit, proč, k čemu to slouží nebo co je cílem. Věřte mi, podobné otázky nechte plavat. Neptejte se nás, jak zařízení nabíjet nebo co s tím můžete dělat. No a už vůbec nemyslete na cenu, jež se zastavila na 21.130 dolarech (téměř půl milionu korun).

Klidně na chvilku navštivte jejich stránky. Potřebuje to hromadu marketingových specialistů, abyste mohli vypíchnout cokoliv jiného, než jen: „Ano, skutečně to na první pohled zaujme,“ „Úžasný nápad a luxusní výkon,“ nebo „…neuvěřitelná myšlenka…“ Sbírka má své vlastní video, kde uvidíte vše od milionářů po Apple Watch švýcarské kvality. Tady máte:

„V běžném životě není mnoho věcí, které by se mohly stát vaší vášní: auto, zbraň, smartphone, švýcarské hodinky.“

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.